Select language: en pl

Komisje problemowe

KOMISJA POLITYKI INNOWACYJNEJ RADY GŁÓWNEJ INSTYTUTÓW BADAWCZYCH W IX KADENCJI

 

l.p.   Nazwisko i imię Nazwa instytutu

 

 

1

 

 

MOŻEŃSKI Cezary – Przewodniczący

 

 

Instytut Nowych Syntez Chemicznych

 

 

2

 

 

BABUL Tomasz

 

 

Instytut Mechaniki Precyzyjnej

 

 

3

 

 

BAJDOR Krzysztof

 

 

Instytut Przemysłu Organicznego

 

 

4

 

 

CHMIELEWSKI Andrzej

 

 

Instytut Chemii i Techniki Jądrowej

 

 

5

 

 

DASZKIEWICZ Marek

 

 

Instytut Optyki Stosowanej

im. prof. M. Pluty

 

 

6

 

 

GWOREK Barbara

 

 

Instytut Ochrony Środowiska - PIB

 

 

7

 

 

JEZIÓRSKA Regina

 

 

Instytut Chemii Przemysłowej
im. prof. I. Mościckiego

 

 

8

 

 

KRUEGER Andrzej

 

 

Instytut Ciężkiej Syntezy Organicznej
BLACHOWNIA

 

 

9

 

 

PODOLSKA Grażyna

 

 

Instytut Uprawy Nawożenia i Gleboznawstwa - PIB

 

 

10

 

 

SOBCZAK J. Jerzy

 

 

Instytut Odlewnictwa

 

 

11

 

 

SZYNKARCZYK Piotr

 

 

Przemysłowy Instytut Automatyki i Pomiarów

 

 

12

 

 

ŚMIESZEK Zbigniew

 

 

Instytut Metali Nieżelaznych

 

 

13

 

 

TOMCZYK Grzegorz

 

 

Państwowy Instytut Weterynaryjny - PIB

 

 

14

 

 

WILCZYŃSKI Wiesław

 

 

Instytut Elektrotechniki

 

 

15

 

 

WIŚNIEWSKA-WEINERT Hanna

 

 

Instytut Obróbki Plastycznej

 

 

16

 

 

WŁADYKA-PRZYBYLAK Maria

 

 

Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich

 

 

KOMISJA POLITYKI NAUKOWEJ RADY GŁÓWNEJ INSTYTUTÓW BADAWCZYCH W IX KADENCJI

 

l.p.   Nazwisko i imię Nazwa instytutu

 

 

1

 

 

SOBCZAK J. Jerzy – Przewodniczący

 

 

Instytut Odlewnictwa

 

 

2

 

 

CHECHLIŃSKA Magdalena

 

 

Centrum Onkologii - Instytut

im. M. Skłodowskiej-Curie

 

 

3

 

 

CHMIELEWSKI Andrzej

 

 

Instytut Chemii i Techniki Jądrowej

 

 

4

 

 

DUBIŃSKI Józef

 

 

Główny Instytut Górnictwa

 

 

5

 

 

GWOREK Barbara

 

 

Instytut Ochrony Środowiska - PIB

 

 

6

 

 

HANICH Andrzej

 

 

Państwowy Instytut Naukowy -  Instytut Śląski

 

 

7

 

 

HERBUT Eugeniusz

 

 

Instytut Zootechniki - PIB

 

 

8

 

 

HOŁOWNICKI Ryszard

 

 

Instytut Ogrodnictwa

 

 

9

 

 

KORADECKA Danuta

 

 

Centralny Instytut Ochrony Pracy - PIB

 

 

10

 

 

NOCOŃ Barbara

 

 

Instytut Nafty i Gazu - PIB

 

 

11

 

 

PILARCZYK Jan

 

 

Instytut Spawalnictwa

 

 

12

 

 

SYCZEWSKA Małgorzata

 

 

Instytut Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka

 

 

13

 

 

ŚMIESZEK Zbigniew

 

 

Instytut Metali Nieżelaznych

 

 

14

 

 

WILCZYŃSKI Wiesław

 

 

Instytut Elektrotechniki

 

 

15

 

 

WIŚNIEWSKA-WEINERT Hanna

 

 

Instytut Obróbki Plastycznej

 

 

16

 

 

WŁADYKA-PRZYBYLAK Maria

 

 

Instytut Włókien Naturalnych i Roślin Zielarskich